Jeg vil gjerne høre fra deg

Tusen takk for fine tilbakemeldinger på innlegget mitt om at jeg skriver bok. Det var skikkelig hyggelig.
Skrivinga går litt i rykk og napp, av naturlige årsaker (les: baby, terasse-prosjekt, yogakurs og yogautdanning), men det står ikke på lysta.
Som tidligere skrevet er det mye som foregår på nett i disse dager. Jeg har postet lørdagstrening på Kick sin Facebook-side i dag. Det er gode muligheter for Kick sine medlemmer å få trent daglig i hvert fall.
Nå er min bedre halvdel på 48 timers vakt, og 20. april er det min tur tilbake til arbeidslivet. Med andre ord: det skjer mye.
I skrivende stund sitter jeg og pumper melk mens Mari fyker rundt i gå-bilen. Pudding-TV står på, og ungdommen er i gang med ulike aktiviteter. Jeg har vært mye ute i det fine været i dag, en løpetur med vogna ble det også. Så bare lillemor er i seng litt senere, blir det taco her. Deilig.
I forbindelse med bok-prosjektet mitt hadde jeg blitt takknemlig for en tilbakemelding fra dere som leser bloggen på følgende:
Hva er det første du tenker når du hører ordet stress?
Hva føler du?
Hva ønsker du deg / lengter du etter når du er stresset? (Fri, roligere dager etc)
Hva stresser deg i hverdagen?
Hva ville du lært mer om i forhold til stress?
Kommenter gjerne på fb eller send meg en privatmelding hvis du heller vil.
Tusen takk, setter så pris på innspill.
Klem, H
